FtPro SOLAR LASUR Спеціальний декоративно-захисний засіб для деревини на водній основі - Код:SOLAR LASUR

FtPro SOLAR LASUR Спеціальний декоративно-захисний засіб для деревини на водній основі
1.00грн.
Виробник:
Модель: SOLAR LASUR
Наявність: Є в наявності
Viewed 164 times

Доступні варіанти

Доставка

Самовывоз

−Доставка по Киеву\Области:

−Доставка по Украине:

−Новая почта (по тарифам перевозчика)

Оплата

Наличными при получении

Безналичный расчет

Предоплата на карту ПриватБанк

Наложенный платеж

Гарантия

Гарантия от производителя

Обмен/Возврат в течении 14 дней

Product Description

Властивості продукту

Матеріал на основі акрилової з дуже дрібним розміром частинок аніонної дисперсії, спеціальних добавок та залізоокисних пігментів. Створює якісне, подібне до лаку, шовковисто-матове покриття, яке підкреслює природ- ну красу та текстуру деревини. Паропроникна плівка має високу еластичність навіть за низьких температур. Має стійкість до утворення тріщин, помутніння, впливу лугів, вапна, впливу води і особливо УФ випромінювання. З ви- сокою адгзією до деревини та старих алкідних покриттів. Не потребує обов’язкового поновлення в період до 8 років.

Призначення

Призначений для робіт усередині та зовні будівель та приміщень. Використовується для фарбування деревини, отримання декоративного ефекту лакової шовковисто-матової плівки та захисту поверхонь від атмосферних впливів, морозу, снігу, води, сонця. А також від грибів, цвілі та паразитів самостійно або в комплексі з біоцидною ґрунтовкою BASE PRIMER Ft professional. Перешкоджає старінню та руйнуванню деревини. Збільшує механічну міцність поверхні.

Типи поверхонь під фарбування

Використовується для фарбування нових поверхонь або оброблених до чистої деревини, таких як: дерев’яні стіни та фасади; огородження; паркани; дошки покрівельних звисів; двері; віконні рами. Можна наносити на пиляну та стругану дерев’яну поверхню не заражену грибком та ін. шкідниками деревини.

Попередня підготовка

 1. Поверхня повинна бути чистою від бруду та пилу, без грибкових заражень, плісняви та водоростей.
 2. За наявності заражень на деревині, ділянок із рихлою деревиною, видалити їх механічно.
 3. Очищати поверхню слід лише відповідним для певного виду забруднень методом. Не використовувати методи очищення, які зашкодять деревині.
 4. У місцях сучків видалити смолу механічно або Уайт Спірітом.
 5. Допустимий вміст вологи в деревині менше 18-20%, на всіх етапах обробки. Поверхня має бути сухою!
 6. Дерев’яну обшивку найкраще кріпити оцинкованими цвяхами або скріпками. Якщо використовуються раніше необроблені металеві деталі перед фарбуванням поверхні, їх необхідно окремо захистити від іржі.
 7. Дерев’яна обшивка повинна добре провітрюватися, дах та водостічна система – бути справною, а дренаж – функціонувати безперебійно.
 8. Не наносити акрилові продукти на поверхні, що раніше оброблені оліфою!
 9. Для посилення захисту від цвілі, грибів та паразитів на фасаді або в нежитлових приміщеннях, та вирівнювання по поглинанню поверхню покрити продуктом BASE PRIMER Ft professional.

Фінішна обробка

 1. Матеріал ретельно перемішати.
 2. Допускається розведення водою для більш глибокого проникнення в деревину та зменшення інтенсивності кольору (до 10%). При нанесенні SOLAR LASUR необхідно використовувати матеріал однієї партії на єдину поверхню. Для забезпечення однорідного кольору під час покриття великих поверхонь рекомендується змішати необхідну кількість виробу в одній ємності. На насиченість тону впливає тип деревини!
 3. Допускається змішування готових кольорів продукту для отримання унікальних відтінків.
 4. Оптимальним інструментом для оздоблення дерев’яних поверхонь є пензель. За потреби продукт можна на- носити валиком та методом розпилення.
 5. Продукт наносити безперервним шаром вздовж волокон деревини.
 6. Необхідна температура повітря та поверхні під час нанесення на поверхню та висихання деревозахисного за- собу +5…28°C (рекомендується +18±2°C), відносна вологість повітря <80%. Уникати фарбування у вітряну погоду, а також під впливом прямих сонячних променів, оскільки занадто інтенсивне випаровування може перешкод- жати вбиранню продукту в деревину.
 7. Рекомендується наносити продукт у 1-3 шари. Наступний шар нанести не раніше ніж через 3 години після висихання попереднього. Кожен наступний покривний шар робить колір темнішим, глянсовішим і стійкішим. Повне висихання близько 12 годин за оптимальних умов.
 8. На зовнішніх поверхнях не рекомендується застосовувати безбарвний продукт, оскільки, зважаючи на відсут- ність у його складі пігменту, він має обмежену здатность захисту від сонячного випромінювання. Додавання пігменту надає додаткової стійкості до сонячного випромінювання.
 9. Уникати попадання матеріалу в очі.

Очищення інструменту

Видалити залишки матеріалу з інструменту, після чого промити водою або миючим засобом. Сліди підсохлого матеріалу з інструменту можна видалити механічним шляхом та миючим засобом.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук