Grid View:
Quickview

Ftpro CONCENTRAT PRIMER Грунтовка-концентрат глибокого проникнення

0.80грн. 1.00грн.

CONCENTRAT PRIMER -Грунтовка-концентрат глибокого проникнення для внутрішніх та зовнішніх робітПокращує зчеплення оздоблювальних матеріалів із основою. Вирівнює поглинаючу здатність поверхні. Доз..

Quickview

Ftpro BEST INTERIOR Латексна фарба для стін стійка

0.80грн. 1.00грн.

"Ftpro BEST INTERIOR" - це латексна фарба для внутрішніх робіт, призначена для фарбування стін. Вона має матову поверхню та високу стійкість до миття та стирання.Основною перевагою "Ftpro BEST INTERIO..

Quickview

FtPro PRIMER PAINT Грунтувальна фарба для стін, стель та фасадів

0.80грн. 1.00грн.

Властивості продуктуГлибокоматова ґрунтувальна фарба на водній основі для внутрішніх та зовнішніх робіт. Має хорошу адгезію, легконаноситься, забезпечуючи оптимальний розхід при збереженні високого по..

Pinotex Ґрунт для дерева Wood Primer BPR

0.75грн. 1.00грн.

Опис Властивості безбарвної ґрунтовки для дерева Pinotex Wood Primer BPR 2,5 л Деревозахисна ґрунтовка на водній основі. Глибоко вбирається у деревину. Забезпечує гарне прилипання покривного шару. Д..

Quickview

Атмосферостійкий декоративний засіб Pinotex Ultra Lasur 10L

0.80грн. 1.00грн.

Галузь застосування Нові та оброблені раніше деревозахисним засобом дерев'яні поверхні при зовнішніх роботах, наприклад, фасади, елементи огородження, вікна та двері тощо. Особливо рекомендується для ..

Грунтовочная краска Sadolin Bindo Base

0.75грн. 1.00грн.

Область применения Подходит для окрашивания новой и ранее окрашенной оштукатуренной, бетонной и кирпичной поверхности, гипсокартонных плит, окрашиваемых и стекловолокнистых обоев, зашпаклеванной пове..

Клей монтажний CASCO SUPERFIX

0.80грн. 1.00грн.

Галузь застосування Призначений для склеювання алюмінію, нержавіючої сталі та ін. металів; ламінату, ДСП, фанери, деревини, відштукатурених та дерев'яних панелей, пробки, ПВХ, бетону, гіпсу, гіпсокарт..

Quickview

Фарба акрилова FT Professional SKYLINE INTERIOR глибокий мат

0.80грн. 1.00грн.

Опис Тиксотропна фарба на водній основі легко рівномірно наноситься на поверхню, утворює однорідне оксамитове глибоко-матове покриття, не стікає і має високу покривну здатність. Так як фарба має навми..

Quickview

Фарба для стін та стелі вологостійка Sadolin EasyCare Kitchen&Bathroom

0.80грн. 1.00грн.

Властивості білої акрилової фарби Sadolin EasyCare Kitchen&Bathroom Вологостійка матова фарба для стін на кухні, у ванній та інших вологих та сухих приміщеннях. Стійка до вологи та утворення жирних п..

Пропитка PINOTEX IMPRA PLUS (Пинотекс Импра)

0.80грн. 1.00грн.

ОписаниеPinotex Impra пропиточное средство для скрытых конструкций- Глубоко впитывается в древесину- Обеспечивает длительную защиту древесины от влаги- Содержит активные вещества, защищающие древесину..

Quickview

Універсальна силіконова фарба для фасаду та інтер'єру Ft pro SILICON FACADE

0.80грн. 1.00грн.

Опис Стійка до ультрафіолетового випромінювання та перепадів температур. Має хорошу здатність, що криє, забезпечуючи оптимальну витрату. Має високу паро-і газо проникність, відштовхує воду, бруд і пи..

Quickview

Фарба по металу HAMMERITE (гладка)

0.80грн. 1.00грн.

Можна наносити безпосередньо на іржаву поверхню. Як правило, не вимагає використання ґрунтовки та базової фарби. Забезпечує тривалий захист від іржі. Швидкосохнуча СФЕРА ВИКОРИСТАННЯ Призначена для тр..

Показано з 1 по 12 із 38 (4 сторінок)