Grid View:
Quickview

Герметик CASCO MARIN & TEKNIK

0.80грн. 1.00грн.

Галузь застосування Добре підходить також для герметизації човнів, автомобілів, контейнерів, вентиляційних та електричних систем, а також резервуарів, каналів, стічних вод. Пластичність клею-герметика..

Quickview

Герметик стійкий до високих температур CASCO HEAT

0.80грн. 1.00грн.

Галузь застосування Стійкий до високих температур герметик на основі водорозчинних силікатів. Стійкий до високих температур, багатофункціональний герметик силікатний для внутрішніх робіт, витримує тем..

Quickview

Клей для склополотна CASCO WALLPRO

0.80грн. 1.00грн.

Галузь застосування Спеціальний клей для наклеювання скловолокнистих шпалер та вінілових настінних покриттів на паперовій основі в сухому приміщенні. Особливості застосування Час склеювання 10-30 хв. ..

Quickview

Клей монтажний CASCO FIX-IT

0.80грн. 1.00грн.

Галузь застосування Призначений для склеювання листового металу, алюмінію, нержавіючої сталі, ламінату, деревини, відштукатурених та дерев'яних панелей, ДСП, гіпсу, гіпсокартону, фанери, бетону, скла,..

Quickview

Клей монтажний CASCO EXTREMFIX

0.80грн. 1.00грн.

Галузь застосування Призначений для склеювання алюмінію, міді, свинцю, цинку та ін. металів; бетону, натурального каменю, дзеркал, скла, гіпсокартонних плит, полікарбонату, полістиролу, поліуретану, П..

Quickview

Готова до використання шпаклівка Sadolin Maxi Pro Light

0.70грн. 1.00грн.

Галузь застосування Шпаклівка широкого застосування. Призначена для шпаклювання стін та стель у сухих приміщеннях. Особливості застосування Підходить для шпаклювання окремих місць і суцільного шпаклюв..

Quickview

Грунтовочная краска для фасада Sadolin Sando Base Белая

0.75грн. 1.00грн.

Свойства изделия Бесцветная пропиточная грунтовка для обработки пористых каменных поверхностей перед окрашиванием. Грунтовочная краска заполняет имеющиеся на поверхности поры, тем самым уменьшая впи..

Quickview

Клей монтажний CASCO FIX-IN

0.80грн. 1.00грн.

Галузь застосування Призначений для склеювання плінтусів, дерев'яних порогів, панелей, гісових плит та інших поверхонь, що вбирають. Підходить для встановлення плит ДСП та ПВХ на цегляні, кам'яні чи б..

Quickview

Клей монтажний CASCO SUPERFIX

0.80грн. 1.00грн.

Галузь застосування Призначений для склеювання алюмінію, нержавіючої сталі та ін. металів; ламінату, ДСП, фанери, деревини, відштукатурених та дерев'яних панелей, пробки, ПВХ, бетону, гіпсу, гіпсокарт..

Quickview

Шпаклівка для набризку Sadolin Maxi Pro Spray

0.55грн. 1.00грн.

СФЕРА ВИКОРИСТАННЯ Продукт призначений для застосування в сухих приміщеннях для обробки стін та стель, при суцільному шпаклюванні, а також для заповнення швів гіпсових плит та встановлення малярної ст..

Quickview

Деревозахисний засіб із воском Pinotex Fence Lasur

0.75грн. 1.00грн.

Деревозахист для пиляних дерев'яних поверхонь. Напівпрозоре декоративно-захисне просочення для парканів та садових будівель, виготовлених з пиляної деревини. Завдяки високому вмісту атмосферостійких п..

Quickview

Столярна шпаклівка Sadolin Snickeri Біла

0.55грн. 1.00грн.

Галузь застосування Виріб призначений для шпаклювання дерев'яних меблів, дверей, підвіконь, планок та ін. дерев'яних деталей при внутрішніх роботах у сухих приміщеннях. Підходить для заповнення невели..

Показано з 1 по 12 із 32 (3 сторінок)