Деревозахист

Деревозахист

Grid View:

Атмосферостійка алкідна олія PINOTEX TERRACE & WOOD OIL Безбарвний

1.00грн.

Галузь застосування Тераси, платформи, сходи, містки та інші більші (горизонтальні) дерев'яні поверхні. Підходить для обробки раніше промаслених м'яких порід деревини (сосна, ялина, кедр, модрина) та ..

FT Professional CLASSIC LASUR Класичний декоративно-захисний засіб для деревини на водній основі

1.00грн.

Властивості продуктуПродукт на основі акрилової високотехнологічної дисперсії, спеціальних добавок та залізоокисних пігментів. Створює якісне шовковисто-матове кольорове покриття, яке підкреслює приро..

FT Professional MORYLKA STAIN ДЕКОРАТИВНО-ЗАХИСНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ

1.00грн.

Властивості продуктуМатеріал на основі акрилової сильно проникаючої аніонної дисперсії, спеціальних добавок та залізоокисних пігментів. Створює якісне матове кольорове покриття, яке особливо наголошує..

FtPro BASE PRIMER Універсальна біоцидна ґрунтовка на водній основі для дерев’яних і мінеральних поверхонь

1.00грн.

Властивості продуктуМатеріал на основі акрилової сильно проникаючої дисперсії та біоцидів широкого спектру дії. Використовується для захисту вологих дерев’яних та мінеральних поверхонь, що піддаються ..

FtPro SMART LASUR Інноваційний декоративно-захисний засіб для деревини на водній основі

1.00грн.

Властивості продуктуМатеріал на основі гідрофобної акрилової дисперсії з дрібним розміром частинок (бл. 0,09 мкм), спеціальних добавок та залізоокисних пігментів. Створює якісне, дуже еластичне, шовко..

FtPro SOLAR LASUR Спеціальний декоративно-захисний засіб для деревини на водній основі

1.00грн.

Властивості продуктуМатеріал на основі акрилової з дуже дрібним розміром частинок аніонної дисперсії, спеціальних добавок та залізоокисних пігментів. Створює якісне, подібне до лаку, шовковисто-матове..

Pinotex Solar Terrace & Wood Oil Олія

1.00грн.

Олія Pinotex Solar Terrace & Wood Oil - матова водяна олія для обробки дерева, з УФ-фільтром, безбарвна, BC, 9.3 л (5310563) Деревозахисне масло, що володіє прекрасною атмосферостійкістю на водній ос..

Pinotex Ґрунт для дерева Wood Primer BPR

0.75грн. 1.00грн.

Опис Властивості безбарвної ґрунтовки для дерева Pinotex Wood Primer BPR 2,5 л Деревозахисна ґрунтовка на водній основі. Глибоко вбирається у деревину. Забезпечує гарне прилипання покривного шару. Д..

В наличии
Quickview

Атмосферостійкий декоративний засіб Pinotex Ultra Lasur

1.00грн.

Галузь застосування Нові та оброблені раніше деревозахисним засобом дерев'яні поверхні при зовнішніх роботах, наприклад, фасади, елементи огородження, вікна та двері тощо. Особливо рекомендується для ..

Quickview

Атмосферостійкий декоративний засіб Pinotex Ultra Lasur 10L

0.80грн. 1.00грн.

Галузь застосування Нові та оброблені раніше деревозахисним засобом дерев'яні поверхні при зовнішніх роботах, наприклад, фасади, елементи огородження, вікна та двері тощо. Особливо рекомендується для ..

Олія Pinotex Wood Oil

369.00грн.

Галузь застосування Нові, а також оброблені раніше олією для деревини або деревозахисною ґрунтовкою або глибокопросочені дерев'яні поверхні при зовнішніх роботах, напр., дерев'яні меблі, огорожі, тера..

Пропитка PINOTEX IMPRA PLUS (Пинотекс Импра)

0.80грн. 1.00грн.

ОписаниеPinotex Impra пропиточное средство для скрытых конструкций- Глубоко впитывается в древесину- Обеспечивает длительную защиту древесины от влаги- Содержит активные вещества, защищающие древесину..

Показано з 1 по 12 із 31 (3 сторінок)