Деревозахист

Деревозахист

Grid View:

Атмосферостійка алкідна олія PINOTEX TERRACE & WOOD OIL Безбарвний

1.00грн.

Галузь застосування Тераси, платформи, сходи, містки та інші більші (горизонтальні) дерев'яні поверхні. Підходить для обробки раніше промаслених м'яких порід деревини (сосна, ялина, кедр, модрина) та ..

Pinotex Solar Terrace & Wood Oil Олія

1.00грн.

Олія Pinotex Solar Terrace & Wood Oil - матова водяна олія для обробки дерева, з УФ-фільтром, безбарвна, BC, 9.3 л (5310563) Деревозахисне масло, що володіє прекрасною атмосферостійкістю на водній ос..

Pinotex Ґрунт для дерева Wood Primer BPR

1.00грн.

Опис Властивості безбарвної ґрунтовки для дерева Pinotex Wood Primer BPR 2,5 л Деревозахисна ґрунтовка на водній основі. Глибоко вбирається у деревину. Забезпечує гарне прилипання покривного шару. Д..

Атмосферостійкий декоративний засіб Pinotex Ultra Lasur

1.00грн.

Галузь застосування Нові та оброблені раніше деревозахисним засобом дерев'яні поверхні при зовнішніх роботах, наприклад, фасади, елементи огородження, вікна та двері тощо. Особливо рекомендується для ..

Олія Pinotex Wood Oil

369.00грн.

Галузь застосування Нові, а також оброблені раніше олією для деревини або деревозахисною ґрунтовкою або глибокопросочені дерев'яні поверхні при зовнішніх роботах, напр., дерев'яні меблі, огорожі, тера..

Пропитка PINOTEX IMPRA PLUS (Пинотекс Импра)

1.00грн.

ОписаниеPinotex Impra пропиточное средство для скрытых конструкций- Глубоко впитывается в древесину- Обеспечивает длительную защиту древесины от влаги- Содержит активные вещества, защищающие древесину..

Пропитка для защиты деревянных поверхностей Pinotex Classic Lasur

1.00грн.

Область применения Новые и обработанные ранее деревозащитным средством деревянные поверхности при наружных работах, например, деревянные фасады, ограждения, двери, окна, навесы, конструкции из бревен..

Самоочищающееся деревозащитное средство Pinotex Extreme Lasur

1.00грн.

Долговечность до 12-ти лет  Технология самоочищения Stay Clean – свежий вид на долгие годы  Гибридная технология – краска не трескается и не отслаивается  Активные вещества, препятст..

Quickview

Деревозахисний засіб із воском Pinotex Fence Lasur

0.75грн. 1.00грн.

Деревозахист для пиляних дерев'яних поверхонь. Напівпрозоре декоративно-захисне просочення для парканів та садових будівель, виготовлених з пиляної деревини. Завдяки високому вмісту атмосферостійких п..

Атмосферостійка олія для деревини Pinotex Terrace Wood Oil

1.00грн.

Ефективно вбирається у деревину, не утворює плівку -- Надає поверхні водовідштовхувальні властивості -- Захищає від сонячного випромінювання -- Попереджає поширення водоростей та плісняви на поверхні ..

Деревозахисна олія Pinotex Solar Terrace Oil

1.00грн.

Олія для терас, меблів та фасадів на водній основі - Має прекрасну атмосферостійкість - Містить УФ-фільтр - Ефективно вбирається та зменшує розтріскування деревини - Попереджає поширення плісняви на п..

Quickview

Фарба на водяній основі для дерев'яних фасадів Pinotex Wood Paint Extreme

0.90грн. 1.00грн.

Довговічність до 16 років. Технологія самоочищення Stay Clean – свіжий вид на довгі роки Еластична атмосферостійка фарба для деревини при зовнішніх роботах Активні речовини, що перешкоджають поширенню..

Показано з 1 по 12 із 24 (2 сторінок)