Sadolin

Grid View:

Акрилова фарба для підлоги Sadolin Epolan

1.00грн.

Фарба для підлоги Легко наноситься на поверхню і має фарбу для підлоги на водній основі. Утворює еластичне, стійке до середнього механічного навантаження барвисте покриття. Продукт швидко сохне, за зв..

Алкідна фарба Sadolin MASTER 30

1.00грн.

Ступінь глянцю: напівматова(30) та глянсова(90) Галузь застосування Підходить для фарбування дерев'яної, металевої та зашпакльованої поверхні, ДВП та ДСП, раніше забарвленої або попередньо не забарвле..

Алкідна фарба на водній основі Sadolin Master Novus Біла

1.00грн.

АЛКІДНА ФАРБА НА ВОДНІЙ ОСНОВІ Ступінь глянцю: напівматова (15) та глянсова (70) Властивості виробу Алкідна фарба, що легко наноситься на поверхню і добре піддається обробці. на водяній основі. Фарба ..

Готова до використання шпаклівка Sadolin Maxi Pro Light

1.00грн.

Галузь застосування Шпаклівка широкого застосування. Призначена для шпаклювання стін та стель у сухих приміщеннях. Особливості застосування Підходить для шпаклювання окремих місць і суцільного шпаклюв..

Грунтовочная краска для фасада Sadolin Sando Base Белая

1.00грн.

Свойства изделия Бесцветная пропиточная грунтовка для обработки пористых каменных поверхностей перед окрашиванием. Грунтовочная краска заполняет имеющиеся на поверхности поры, тем самым уменьшая впи..

Грунтовочная краска Sadolin Bindo Base

0.75грн. 1.00грн.

Область применения Подходит для окрашивания новой и ранее окрашенной оштукатуренной, бетонной и кирпичной поверхности, гипсокартонных плит, окрашиваемых и стекловолокнистых обоев, зашпаклеванной пове..

Грунтовочная краска Sadolin Grund BW Белая

1.00грн.

Быстросохнущая грунтовочная краска для внутренних работ Выравнивает впитывающую способность поверхности Снижает расход покровной краски Свойства изделия Легкая в нанесении краска для внутренних ..

Грунтовочная краска Sadolin Master Base Белая

1.00грн.

Область применения  Краска подходит для использования при внутренних работах при покрытии новой и ранее окрашенной деревянной поверхности, ДВП и ДСП, а также бетонной, оштукатуренной и кирпичн..

Грунтовочная краска Sadolin Professional Grund + Белая

1.00грн.

Свойства изделия Глубокоматовая грунтовочная краска на водной основе для внутренних работ. Продукт прочно сцепляется с основанием и заполняет пористую поверхность. Благодаря уникальному составу прод..

Нет в наличии
Quickview

Засіб для чищення SADOLIN BIO-CLEANE

1.00грн.

Дезінфікуючий засіб для чищення/  Підходить як для очищення поверхні перед фарбуванням,так і для регулярного миття (у розбавленому вигляді)Властивості продуктуДезинфікуючий засіб для очищення пов..

Зносостійкий лак для підлоги Sadolin Celco Terra Безбарвний

1.00грн.

Галузь застосування Лак підходить для обробки нового та раніше залакованого щитового та дощатого паркету та підлогової дошки в сухих внутрішніх приміщеннях, а також для лакування та зв'язування пилу б..

Стійка до подряпин фарба для деревини та металу EASYCARE WOOD&METAL

1.00грн.

Властивості білої матової фарби алкіду Sadolin EasyCare Wood&Metal На водяній основі. Стійка до вологи – технологія Stay Clean. Згодом не тьмяніє, зберігає свій початковий колір. Легко наноситься. Шв..

Показано з 1 по 12 із 58 (5 сторінок)