Sherwin Williams

Grid View:

Фарба для фасаду SHERWIN-WILLIAMS Duration Exterior

1.00грн.

Високоякісна акрилово-латексна матова фарба для зовнішніх робіт. У Європі немає аналогів за якістю. Виготовлена на основі вдосконаленої акрилової технології «Permalast®», яка забезпечує виняткову знос..

Фарба для фасаду SHERWIN-WILLIAMS A-100 Exterior Acrylic Latex

1.00грн.

Високоякісна акрилова латексна екстер'єрна фарба з удосконаленою полімерною технологією (Advanced Resin Technology) для зовнішніх робіт з фарбування фасадів та приміщень, яка після нанесення має матов..

Фарба для фасаду SHERWIN-WILLIAMS SuperPaint Exterior Latex

1.00грн.

Високоякісна матова латексна фарба "SUPERPAINT" на основі 100% акрилового полімеру. Має виняткову покриваність, адгезію, опором до атмосферних впливів, вицвітання, меління, а також легкістю нанесення,..

Фарба інтер'єрна SHERWIN-WILLIAMS Builders Solution

1.00грн.

Високоякісна зносостійка латексна глибоко-матова фарба для внутрішніх робіт, створена спеціально для професіоналів. Відрізняється високою стійкістю до миття та стійкістю до вицвітання. Має технологію ..

Фарба інтер'єрна SHERWIN-WILLIAMS Duration Home

1.00грн.

Високоякісна фарба не має аналогів у європейських виробників. Призначена для нанесення на штукатурку, гіпсокартон, шпалери під фарбування, деревоволокнисті плити, цегляну та кам'яну кладку, бетон. Кра..

Фарба інтер'єрна SHERWIN-WILLIAMS Emerald Interior Acryllic

1.00грн.

Самозаснована фарба (self-prime). Революційні технології з найкращою у своєму класі ефективністю та експлуатаційними якостями. Найкращі фарби Emerald для Вашого інтер'єру. Високі показники при очищенн..

Фарба антибактеріальна SHERWIN-WILLIAMS Harmony

1.00грн.

Високоякісна зносостійка латексна фарба для внутрішніх робіт. Фарба містить антибактеріальні компоненти, які стримують ріст бактерій на поверхні плівки фарби. Фарба практично без запаху, тому можна пе..

Фарба для ванних кімнат та кухонь SHERWIN-WILLIAMS Bath Paint Satin

1.00грн.

Високоякісна напівматова латексна фарба з дуже високою стійкістю до миття. Спеціально розроблена для використання у приміщеннях з високим рівнем вологості, включаючи ванні кімнати, кухні, туалети, під..

Фарба для внутрішніх робіт SHERWIN-WILLIAMS Promar 400

1.00грн.

Високоякісна зносостійка латексна тиксотропна глибоко-матова фарба на вініл акриловій основі для внутрішніх робіт. Фарба була визнана найкращим продуктом для професійного використання. Фарба призначен..

Фарба для внутрішніх робіт SHERWIN-WILLIAMS SuperPaint

1.00грн.

Високоякісна зносостійка латексна тиксотропна глибоко-матова фарба для внутрішніх робіт «ПРЕМІУМ» класу. Фарба призначена для нанесення на раніше забарвлену, необроблену або прогрунтовану обшивальну п..

Фарба для стелі SHERWIN-WILLIAMS Eminence

1.00грн.

Високоякісна глибоко-матова фарба для стель «EMINENCE™» яскраво-білого кольору, яка миттєво приховує недоліки поверхні, утворюючи бездоганну однорідну текстуру, тим самим забезпечує першокласний зовні..

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)