Eskaro

Grid View:

Моющаяся краска Eskaro Akrit 12

1.00грн.

Водоразбавимая полуматовая краска для окрашивания стен и потолков внутри помещений. Рекомендуетсядля поверхностей в помещениях с высокими эксплуатационными требованиями и там, где требуется частаявлаж..

Моющаяся краска для стен ESKARO MATTILDA

1.00грн.

Свойства Акрилатная водоразбавимая абсолютно матовая краска устойчивая к мытью. Прекрасно укрывает поверхность. Высокие декоративные характеристики - образует бархатистое полностью матовое ..

Фарба від плям ніконіну, сажі ESKARO OBJEKT

1.00грн.

Властивості Акрилатна водорозбавна фарба для перефарбовування складних забруднень у приміщеннях з високим експлуатаційним навантаженням. Добре ізолює плями від нікотину, кіптяви, сажі та іржі, сліди в..

Фарба для стін та стель ESKARO AKRIT 4

1.00грн.

Сфера використання Фарба призначена для фарбування стель та стін у приміщеннях з нормальними експлуатаційними вимогами: ЖИТЛОВІ КІМНАТИ, ОФІСИ. Застосовується за новими або раніше пофарбованими латекс..

Фарба для стін та стель ESKARO AKRIT 7

1.00грн.

Властивості Акрилатна водорозбавна фарба максимально комфортного нанесення. Добре вкриває поверхню. Високі декоративні характеристики - утворює гладке покриття із елегантним шовковистим блиском. Стабі..

Фарба для стелі ESKARO SYMPATHIA

1.00грн.

Властивості Водорозчинна фарба для стель. Чудово вкриває. Утворює біле абсолютно матове покриття. Уповільнений час висихання дає можливість довше обробляти поверхню, що фарбується - ретельно розкочува..

Фарба, що миється ESKARO AKRIT 20

1.00грн.

Фарба призначена для фарбування стін та стель у приміщеннях різного призначення, в тому числі і з постійно підвищеною вологістю, а також у приміщеннях, де потрібне часте вологе прибирання або миття по..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)