Краски для фасадов

Grid View:
Quickview

Універсальна силіконова фарба для фасаду та інтер'єру Ft pro SILICON FACADE

0.80грн. 1.00грн.

Опис Стійка до ультрафіолетового випромінювання та перепадів температур. Має хорошу здатність, що криє, забезпечуючи оптимальну витрату. Має високу паро-і газо проникність, відштовхує воду, бруд і пи..

Фасадна акрилова фарба Sadolin Sando F Біла

1.00грн.

Галузь застосування Покривна фарба для обробки нових і раніше фарбованих мінеральних поверхонь при зовнішніх та внутрішніх роботах. Підходить для фарбування поверхонь з бетону та легкого бетону, а так..

Фасадна фарба SADOLIN SILIKAT

1.00грн.

Галузь застосування Підходить для фарбування оштукатуреної, бетонної поверхні та поверхні з легкого бетону, цементна волокниста плита, а також поверхні з морозостійкої червоної та силікатної цегли. Не..

Атмосферостійка фарба латексна для фасаду FT Professional Ideal Facade

1.00грн.

Властивості продукту Має високі адгезійні властивості, що криє здатністю. Створює на поверхні еластичну плівку. Підходить для фарбування фасадів схильних до усадки, стійка до появи невеликих тріщин. С..

Латексна фарба для фасаду FT Professional Classic Facade

1.00грн.

Властивості продукту Стійка до ультрафіолетового випромінювання та перепадів температур. Має гарну криючу здатністю забезпечуючи оптимальну витрату. Пофарбована поверхня стійка до вологого прибирання ..

Фарба Johnstones Stormshield Smooth Masonry Finish

1.00грн.

Фарба для Зовнішньої Поверхні ОПИС Високоякісна фарба преміальної якості для зовнішніх робіт на основі акрилової смоли. Для нанесення на цементно-піщану штукатурку, обмазку, цеглу та бетон. Розроблена..

Фарба для фасаду SHERWIN-WILLIAMS Duration Exterior

1.00грн.

Високоякісна акрилово-латексна матова фарба для зовнішніх робіт. У Європі немає аналогів за якістю. Виготовлена на основі вдосконаленої акрилової технології «Permalast®», яка забезпечує виняткову знос..

Фарба для фасаду SHERWIN-WILLIAMS A-100 Exterior Acrylic Latex

1.00грн.

Високоякісна акрилова латексна екстер'єрна фарба з удосконаленою полімерною технологією (Advanced Resin Technology) для зовнішніх робіт з фарбування фасадів та приміщень, яка після нанесення має матов..

Фарба для фасаду SHERWIN-WILLIAMS SuperPaint Exterior Latex

1.00грн.

Високоякісна матова латексна фарба "SUPERPAINT" на основі 100% акрилового полімеру. Має виняткову покриваність, адгезію, опором до атмосферних впливів, вицвітання, меління, а також легкістю нанесення,..

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)