Лаки

Лаки

Grid View:

Зносостійкий лак для підлоги Sadolin Celco Terra Безбарвний

1.00грн.

Галузь застосування Лак підходить для обробки нового та раніше залакованого щитового та дощатого паркету та підлогової дошки в сухих внутрішніх приміщеннях, а також для лакування та зв'язування пилу б..

Лак для дерева на водній основі Sadolin Celco Aqua Безбарвний

1.00грн.

Галузь застосування Нові та попередньо залаковані дерев'яні поверхні в сухих приміщеннях при внутрішніх роботах. Походить також як захисний лак для бетонних, оштукатурених, цегляних і т.п. кам'яних по..

Лак для лазні Sadolin Celco Sauna Безбарвний

1.00грн.

Галузь застосування Виріб призначений для лакування дерев'яних поверхонь, що знаходяться у вологих приміщеннях та приміщеннях з високою температурою (напр., у парилці, мийній, роздягальні та передбанн..

Лак паркетний SYNTEKO CLASSIC

1.00грн.

Призначення (для паркетних та дерев'яних підлог) Двокомпонентний швидковисихаючий фінішний лак для житлових, офісних, комерційних та громадських приміщень з інтенсивним рухом. Має максимальну стійкіст..

Лак паркетний SYNTEKO URETHANE

1.00грн.

Призначення (для паркетних та дерев'яних підлог) Міцний однокомпонентний готовий до застосування обробний лак на основі поліуретану призначений для обробки підлоги з м'яких та твердих порід деревини. ..

Лак паркетний двокомпонентний SYNTEKO NOVA BEST

1.00грн.

Synteko Nova Best - двокомпонентний лак на водній основі для лакування паркетної та дощатої підлоги з високим експлуатаційним навантаженням у магазинах, залах очікування, офісах та ін. віддані професі..

Паркетний лак SYNTEKO PRO

1.00грн.

Призначення (для паркетних та дерев'яних підлог) Довговічний однокомпонентний фінішний лак для житлових приміщень з нормальним та високим ступенем навантаження. Готовий до застосування, має високу сті..

Polyureane Varnish Clear Gloss лак для мебели

1.00грн.

ОПИСАНИЕ Полиуретановый Лак для Мебели Высококачественный лак, изготовленный на основе алкидной смолы и полиуретана, для внутренних работ. Образует теплостойкое прочное покрытие. Используется для о..

Polyurethane Varnish Clear Satin лак для мебели

1.00грн.

ОПИСАНИЕ Полиуретановый лак для мебели Высококачественный лак, изготовленный на основе алкидной смолы и полиуретана, для внутренних работ. Образует теплостойкое прочное покрытие. Используется для о..

Quick Dry Polyurethane Varnish Clear Gloss лак для мебели

1.00грн.

ОПИСАНИЕ Акрилово-Полиуретановый Лак для мебели Полиуретановый лак на водной основе обладает высоким качеством и является прочным и стойким материалом для внутренних работ по необработанной или ок..

Quick Dry Polyurethane Varnish Clear Satin лак для мебели

1.00грн.

ОПИСАНИЕ Акрилово-Полиуретановый Лак для мебели Полиуретановый лак на водной основе обладает высоким качеством и является прочным и стойким материалом для внутренних работ по необработанной или ок..

Лак для дерева Johnstones Yacht Varnish

1.00грн.

Лак Флотского Качества ОПИСАНИЕ Лак традиционного флотского качества. Используется для наружных и внутренних работ. Предназначен для нанесения на гладкую струганную древесину, двери и оконные рамы. ..

Показано з 1 по 12 із 16 (2 сторінок)