Клеї

Клеї

Grid View:

Клей для дерева CASCO CASCOL POLYURETAN

1.00грн.

Галузь застосування Клей призначений для склеювання деревини з деревиною, а також деревини та металу з різними пластиковими матеріалами та інших матеріалів, що важко склеюються. Забезпечує безбарвну в..

Нет в наличии
Quickview

Клей для дерева CASCO SILVA

1.00грн.

Галузь застосування Клей для деревини, що вимагає короткого часу стиснення, призначений для твердих сортів деревини, що погано склеюються. Особливості застосування Вологовміст деревини має бути 5-14%...

Клей для дерева CASCO SILVA AQUA

1.00грн.

Галузь застосування Швидкотвердіючий вологостійкий клей, призначений для монтажного склеювання в деревній та меблевій промисловості, де потрібно вологостійка клейова сполука. Клей дає прозору клейову ..

Клей для склополотна CASCO WALLPRO

1.00грн.

Галузь застосування Спеціальний клей для наклеювання скловолокнистих шпалер та вінілових настінних покриттів на паперовій основі в сухому приміщенні. Особливості застосування Час склеювання 10-30 хв. ..

Клей монтажний CASCO EXTREMFIX

1.00грн.

Галузь застосування Призначений для склеювання алюмінію, міді, свинцю, цинку та ін. металів; бетону, натурального каменю, дзеркал, скла, гіпсокартонних плит, полікарбонату, полістиролу, поліуретану, П..

Нет в наличии
Quickview

Клей монтажний CASCO FIX-IT

1.00грн.

Галузь застосування Призначений для склеювання листового металу, алюмінію, нержавіючої сталі, ламінату, деревини, відштукатурених та дерев'яних панелей, ДСП, гіпсу, гіпсокартону, фанери, бетону, скла,..

Клей для стеклотканевых обоев OSCAR

1.00грн.

Готовый к применению клей OSCAR, разработанный для надёжного наклеивания стеклотканевых обоев. Наш клей OSCAR давно завоевал доверие профессионалов строительной отрасли. Это доверие основано на ряде п..

Клей для стеклохолста Bostik Wall Super 76

1.00грн.

Рекомендации к работе Предварительная обработка Гипсокартонные, древесностружечные и волокнистые плиты. Швы, края и места соединения плит необходимо проклеить специальной лентой. Сколы, каверны и..

Клей для шпалер і склополотна FT Pro MegaWall універсальний

1.00грн.

Опис Опис Клей FT Pro MegaWall – готовий до використання дисперсійний універсальний клей для приклеювання склополотна, скловолокнистих важких шпалер та вінілових покриттів на паперовій та флізеліновій..

Клей монтажний CASCO FIX-IN

1.00грн.

Галузь застосування Призначений для склеювання плінтусів, дерев'яних порогів, панелей, гісових плит та інших поверхонь, що вбирають. Підходить для встановлення плит ДСП та ПВХ на цегляні, кам'яні чи б..

Клей монтажний CASCO SUPERFIX

0.80грн. 1.00грн.

Галузь застосування Призначений для склеювання алюмінію, нержавіючої сталі та ін. металів; ламінату, ДСП, фанери, деревини, відштукатурених та дерев'яних панелей, пробки, ПВХ, бетону, гіпсу, гіпсокарт..

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)